Dbamy o Wasze bezpieczeństwo!

12 marca, 2020

Drodzy Goście,

dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie, odwiedzając naszą restaurację również w tym newralgicznym czasie. Większych rezerwacji aktualnie nie przyjmujemy, ale wizyty gości indywidualnych niezmiernie nas cieszą. Podobnie jak w każdej sytuacji związanej z wyjściem z domu, apelujemy jednak o zachowanie szczególnych środków ostrożności.

Ze swojej strony pragniemy poinformować, że mamy świadomość powagi sytuacji i już z początkiem marca wprowadziliśmy zalecane i dodatkowe środki prewencyjne. Zwiększyliśmy częstotliwość dyżurów porządkowych, a newralgiczne miejsca w lokalu są dezynfekowane nawet kilkukrotnie w ciągu dnia. O zastawie i sztućcach nie wspominamy, bo to u nas standard. Podobnie jak dezynfekowanie spirytusem stołów.

Dodatkowo każdy z pracowników został poinformowany o konieczności samoobserwacji, a w sytuacji znalezienia się w grupie ryzyka o bezwzględnym pozostaniu w domu.

W miarę możliwości apelujemy również o płacenie kartą lub telefonem, ograniczając tym samym wymiany gotówki.

Zapraszamy do odwiedzin przy Mokotowskiej 8, ale pamiętajmy o tym, by w tym wyjątkowym czasie ograniczać wszelkie ryzyko do minimum.

— — —

Dear guests,

we are very happy that you are still visiting us in this difficult time. However, we want to emphasize that we understand the risks and have introduced special precautions.

We also urge you to pay by card or phone.

We invite you to visit Mokotowska 8, but remember to limit all risks to a minimum during this exceptional time.